Wystawcy

Szanowni producenci i przetwórcy kulinarni.

Zapraszamy na nowy festiwal smaku w Piotrkowie Trybunalskim.
Rozpoczęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń.
Osoby zdecydowane premiujemy rabatem (szczegóły w cenniku).

Podejmując nową inicjatywę festiwalową spodziewamy się wielu gości i kupujących. Szczegóły dotyczące pierwszej edycji Trybunałów Nalewkowych oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w dokumentach do pobrania (Regulamin, Karta wystawcy/karta zgłoszenia i Cennik).
Wiemy, że w Polsce odbywa się wiele inicjatyw kulinarnych. Często zdarza się, że ich opis odbiega od tego, co spotyka się na miejscu. Organizatorzy Trybunałów Nalewkowych posiadają doświadczenie z osobistego zaangażowania przez lata w tworzenie takich festiwali jak: Festiwal Smaku w Grucznie czy Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku w Poznaniu. Potrafimy zrobić dobry festiwal!

Wszystkim, którzy wybiorą się do nas niech w podjęciu decyzji pomoże informacja, że jakość produktów, przetworów i ich wyjątkowość to główne przesłanki, które decydują o doborze wystawców.

Ponadto warto tez pamiętać, że festiwal to nie tylko jarmark - podczas imprezy odbędą się liczne koncerty, spotkania, pokazy kulinarne, warsztaty i konkursy. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce „program”.

Raz jeszcze gorąco zapraszamy producentów i sprzedawców kulinarnych produktów lokalnych i regionalnych oraz innych związanych z kulinariami do w naszej nowej inicjatywnie. Zapraszamy też wszystkich twórców rękodzieła artystycznego, akcesoriów kuchennych, wydawców książek o tematyce kulinarnej i tych, dla których dobry smak jest najważniejszy!

W sprawie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu z nami!

Uwaga:
Pierwsza, tegoroczna edycja festiwalu ma charakter pilotażowy i skrócony. Niemniej zapraszamy Was serdecznie do współpracy. Liczymy też na Wasze opinie po zakończeniu imprezy.